درباره ما

همانگونه كه مطلع هستيد، صنعت توليد كفش در ايران، بخصوص در شهر تبريز از ديرباز فعال بوده و از شهرت به­ سزايي برخوردار مي باشد. در اين راستا شركت كفش تابا با بهره گيري از كادر بسيار ماهر و مجرب از چهل سال قبل شروع به توليد كفشهاي ورزشي، اسپورت، فرم پرسنلي مردانه چرمي و كلاسيك نموده و نيز دركنار اين فعاليت ها اقدام به مكانيزه نمودن توليد كفش كرده است. در سال 1365 كارخانه شركت كفش تابا تاسيس شده و شروع بكار نمود.

اين كارخانه براي اولين بار در ایران دستگاههاي مدرن و پيشرفته تزريق مستقيم با زيره هاي P.U، P.V.C، RUBBER، T.P.U و ماشین آلات ساخت زیره چرمی و نئولایت را در محوطه 5000 متری کارخانه خود و به طور یک جا به کار گرفت تا جزو معدود کارخانجاتی باشد که همه این امکانات را در یک محیط تولیدی یک جا جمع کرده است. سپس شرکت تابا شروع به توليد انواع پوتين هاي سربازي، انواع كفش و پوتين هاي ايمني، عايق برق، ضداسيد و ضد روغن، انواع كفش كوهي و فرم پرسنلي با استفاده از بهترين مواد اوليه نمود. کارخانه تولید کفش تابا با تلاش مستمر خود همچنان بر ارتقا روز به روز كيفيت توليدات خويش پايبند است و در همین راستا با شرکت مستمر در نمایشگاههای داخلی و خارجی کیف و کفش، سعی نموده است که همواره در تولید خود از آخرین علوم این رشته استفاده نماید.

ضمانت شش الی دوازده ماهه كليه محصولات توليدي و نيز اخذ تاييديه از اداره استاندارد و نیز وزارت کار و امور اجتماعی و فعاليت واحد طراحي و مدلسازي و نيز انجام كارهاي تحقيقاتي و أزمايشگاهي در اين واحد و استفاده از چرم گاوي درجه يك تبريز و همچنين استفاده از سرپنجه فولادي مطابق با استاندارد ايمني وبهداشت از وزارت كار بيانگر كيفيت بالاي توليدات شركت كفش تابا ميباشد و آن را در مقام رقابت با انواع توليدات خارجي به رقيبي بس توانمند مبدل ساخته است؛ بطوری که ما را قادر بر آن ساخته است تا بتوانیم در صادرات کفش ایمنی و پوتین سربازی به کشورهای ارمنستان، قزاقستان، آذربایجان، عراق ، افغانستان و دیگر کشورها نیز گامی موثر برداریم.